GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 5874510

nr 587 4510

Tallrikar

5 del Kina

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 juni 2009
kl 17:25:04